O mnie

Jeśli jeszcze nie spotkaliśmy się, pozwól, że Ci się przedstawię.
Jestem Agnieszka.

Jestem lektorem, a w zasadzie trenerem języka angielskiego ze specjalizacją nauczycielską i tłumaczeniową. Doświadczenie zdobyte w jednej z wiodących firm na rynku polskim i rynkach
zagranicznych na różnych płaszczyznach, pozwoliło mi poznać od podszewki językowe potrzeby klienta biznesowego.

Let’s Talk Szkoła Językowa jest spełnieniem moich marzeń o pomaganiu uczniom w ich nauce języka obcego. Jest efektem wieloletniej pracy, zdobywania wiedzy i doświadczeń w różnych obszarach.

Moje doświadczenie na co dzień wykorzystuję na każdym kroku tworząc zajęcia, skrojone i dopasowane do potrzeb moich uczniów w różnym wieku.

Stawiam na praktyczne rozwiązania, dla najmłodszych patrząc w przyszłość jakie kompetencje będą im potrzebne w przyszłości w spełnianiu ich marzeń. Natomiast z dorosłymi bardzo często pokazuję im na co warto zwrócić uwagę biorąc udział w „walce” o wyższe stanowisko, jak przygotować profesjonalną prezentację, jak się pokazać swoje mocne strony, aby dostać się na swoje upragnione studia zagraniczne. 

Autorskie gry

Każdy z nas jest inny, dlatego do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie,  aktywujemy do mówienia wszystkich naszych uczniów, nawet najbardziej nieśmiałych, zamkniętych w sobie. Zajęcia są motorem do tworzenia autorskich gier językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki nim aktywujemy naszych uczniów do mówienia, poszerzamy, utrwalamy słownictwo i rozbudzamy kreatywność.  

 Dzięki codziennym, małym krokom zaczniesz dostrzegać swój postęp, osiągać swoje Wielkie Sukcesy, a nabyte w mojej szkole umiejętności, pozwolą Twojemu dziecku lub Tobie rozwinąć skrzydła i spełnić marzenia.

Wierzę, że każdy może nauczyć się języka, potrzebuje odpowiedniego lektora, trenera, który poprowadzi, wskaże drogę, pomoże zbudować nawyki sprzyjające nauce języka obcego.

Z nami Ci się uda. 🙂