Niemiecki

Zapraszamy na zajęcie grupowe i indywidualne z języka niemieckiego. Z Let’s Talk Bemowo możesz uczyć się dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Gwarantujemy materiały ćwiczeniowe, z których Uczeń korzysta podczas zajęć oraz bezproblemową dostępność do różnego typu pomocy dydaktycznych, stanowiących nieodłączną część efektywnego poznawania języka niemieckiego. Let’s Talk Bemowo przygotuje Cię na każdy ważny egzamin, a także po prostu pomoże w przypadku chęci nauczenia się porozumiewania w innym języku. Wszelkie lekcje odbywają się w małych grupach, co zapewnia możliwość zindywidualizowania przekazów przez lektora. Staramy się, aby tworzyć struktury odpowiadające wiekowi Uczestników. Bierzemy pod uwagę ich dotychczasową znajomość języka, dzięki czemu możemy łatwo i skutecznie dostosować tryb nauki do każdego z nich.

Stawiamy przede wszystkim na praktyczny wymiar nauki. Chcemy, aby nasi Absolwenci mieli świadomość rozwinięcia swoich kompetencji językowych, które koncentrują się na opanowaniu mówienia w stopniu komunikatywnym pozwalającym na merytoryczne dyskusje. Nauka języka obcego to nie tylko pisanie, ale racjonalne wzbogacanie swojego słownictwa oraz osłuchiwanie się z nim. Pamiętamy o tym w trakcie tworzenia naszych kursów z niemieckiego. Wybierz Let’s Talk Bemowo!

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 lub 90 minut.