Szkoła Podstawowa

Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego i niemieckiego odbywające się w naszej szkole na warszawskim Bemowie. Obejmują one przede wszystkim przećwiczenie wszystkich elementów występujących podczas tego ważnego dla ucznia testu, jakim jest egzamin 8-klasisty. Oprócz aspektów ważnych pod względem nauki w szkole skonstruowaliśmy program w taki sposób, aby podczas naszych lekcji uczeń wynosił jak najwięcej wiedzy, która przyda mu się w codziennym porozumiewaniu się w języku obcym. Sami tworzymy gry wspomagające naukę gramatyki i słownictwa.

Warto dodać, iż prowadzone kursy w naszej szkole języka angielskiego z Bemowa są zgodne ze standardami Centralnej Komisji Edukacyjnej (CKE). Pozwala to zagwarantowanie efektywnego przygotowania się do egzaminu 8-klasisty, lepsze zorganizowanie i uporządkowanie dotychczasowej zdobytej wiedzy, a także skuteczniejsze poznawanie języka w trakcie kolejnych lat nauki (w tym podczas przygotowań do matury). Młodzież ucząc się w kameralnych grupach, ma odpowiedni komfort pracy. Kilkuosobowe struktury pozwalają zwiększyć możliwość interakcji i użycia języka obcego w praktyce.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 lub 90 minut.

Nie obiecuję Ci, że Twoje dziecko lub Ty w 3 miesiące zaczniesz mówić płynnie w danym języku. Obiecuję Ci, systematyczną pracę, postępy i ciekawe zajęcia.

Szkoła Średnia

Mówi się, że matura to najważniejszy egzamin podczas obowiązkowej nauki każdego obywatela w naszym kraju. Celem kursu odbytego w szkole językowej Let’s Talk na Bemowie przeznaczonego dla uczniów szkół średnich jest nie tylko efektywne powtórzenie przerobionego materiału (niezbędnego do pozytywnego zdania egzaminów), ale także systematyzacja wiedzy oraz przede wszystkim – otwarcie się na nowe możliwości nauki poprzez poszerzenie znajomości języka angielskiego i niemieckiego. Let’s Talk Bemowo dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorów, znających zmieniające się wymogi ze strony MEN oraz CKE i wszelkie wytyczne niezbędne do odpowiedniej realizacji każdego z punktów egzaminacyjnego klucza.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiedza musi być przekazywana w sposób zrozumiały. Robimy wszystko, aby każdy z naszych Uczniów miał czas na przyswojenie nowej partii materiałów, a także zdawał sobie sprawę, jak wcielić w życie poszczególne reguły. Lepsze zapamiętywanie umożliwiają lekcje w małych grupach, które są gwarancją braku stresu i łatwiejszego nawiązywania kontaktu między sobą.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 lub 90 minut.