Dorośli

Kurs angielskiego opracowany przez Let’s Talk Bemowo zawiera idealnie dobrany materiał językowy stanowiący inspirację do nauki języka obcego, którym możesz posługiwać się w każdym zakątku świata. Pracujemy z tekstami o aktualnej tematyce, autentyczne wywiady z przechodniami oraz praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem autentycznych sytuacji, które przytrafiają się codziennie. Wszystkie z nich zostały dobrane w taki sposób, aby motywować uczniów do mówienia, dzielenia się swoimi przemyśleniami, wszczynania dyskusji, dobierania merytorycznych argumentów.

Kurs angielskiego z Let’s Talk Bemowo wprowadza dodatkowe słownictwo z zakresu praktycznego języka (tzw. Practical English), które jest niezbędne do komunikowania się np. w miejscach użyteczności publicznej – w biurze, restauracji, sklepie, urzędzie itp.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod kursant ma możliwość samodzielnego powtórzenie materiału, jeśli opuścił zajęcia. Dzięki aplikacji mobilnej możesz pracować nad wymową, gdziekolwiek jesteś!

 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 lub 90 minut.