Angielski dla dzieci

W nauce języka obcego nie może przytrafić się nic gorszego niż rutyna. W przypadku zajęć z języka niemieckiego i angielskiego dla dzieci jako Let’s Talk Bemowo robimy wszystko, aby urozmaicać kursy ciekawymi elementami. Sami tworzymy angażujące gry, aktywujące uczniów do mówienia. Zachęcając do wspólnej rozrywki, wciągają najmłodszych w wir nauki, działając niezwykle stymulująco na pochłanianie wiedzy.

Nuda nigdy nie gości na zajęciach w szkole językowej Let’s Talk Bemowo! Zabawa jest ważną częścią codziennego życia dzieci, zatem jej użycie podczas nauki może uświadomić szkrabom bardziej realne i tym samym naturalne użycie języka obcego. Wiele przeprowadzanych gier w trakcie lekcji należy do grupy aktywności ruchowych z metody Total Physical Response (TPR), oznaczającej nic innego jak “reagowanie całym ciałem”. System nauczania pozwala na bardzo dużą modyfikację ćwiczeń. Nauczyciel wykorzystując TPR, operuje prostymi komendami, głównie w trybie rozkazującym, które polegają na naśladowaniu sytuacji, osób lub konkretnych zachowań – począwszy od pokazywaniu poszczególnych części ciała zgodnie z rymowanką, kończąc na odtwarzaniu ról charakterystycznych dla poszczególnych zawodów.

Oferowany kurs zaspokaja potrzeby lingwistyczne małych dzieci poprzez motywujący kontekst wprowadzania na zajęciach nowego słownictwa oraz różnorodnych form ćwiczeń czy zabaw. Lekcje prowadzone są w sposób pozwalający na utrzymanie zaangażowania i motywacji małych uczniów.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 30,40 lub 50 minut.