Business English

 

Język angielski jest Ci potrzebny w pracy? Musisz poznać specjalistyczne słownictwo biznesowe lub chcesz usprawnić swoje umiejętności z zakresu komunikacji w negocjacjach? Ten kurs powinien spełnić Twoje oczekiwania.

Kurs Business English w szkole językowej Let’s Talk Bemowo nastawiony jest przede wszystkim na rozwijanie zasobu słownictwa biznesowego, jak również struktur leksykalno-gramatycznych, które są typowe dla kontekstu rozmów prowadzonych podczas realizacji interesów firmowych.

Uczestnicy biorą udział w dyskusjach, scenkach. W zależności od poziomu Kursantów uczymy m.in. jak przeprowadzać rozmowy telefoniczne w języku angielskim, w jaki sposób toczyć negocjacje, prowadzić spotkania czy przygotowywać prezentacje biznesowe. Szkolenie wykorzystuje interaktywne metody nauki, maksymalnie angażując Współuczestników.

Dzięki profesjonalnemu przeszkoleniu przez lektorów ze szkoły języka angielskiego Let’s Talk Bemowo nabędziesz bezcenną umiejętność praktycznego komunikowania się w języku angielskim z zakresu biznesowego.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 lub 90 minut.